Nástěnné kalendáře

Již mnoho let vydávám své autorské kalendáře - nástěnné, 13 listové. Kalendáře jsou určeny pouze částečně pro prodej. Především jsou pro naše zákazníky, uživatele, přátele, kamarády - všichni je dostávají zdarma. Ostatní si jej mohou zakoupit, v případě zájmu napište prosím mail.

Připravím i kalendáře na zakázku pro firmy a organizace. Jedná se o tradiční vánoční dárek obchodním partnerům, dodavatelům, kolegům apod. Na zakázku sestavím autorský tématický kalendář včetně zajištění kompletní výroby - balení po 20 kusech v krabici, každý jednotlivě v igelitu. Cena se řídí vytištěným množstvím - pro dosažení rozumné ceny je nutné nechat vytisknout cca 200 a více kalendářů. POZOR - v tom případě je třeba začít vybírat a připravovat kalendář již cca v květnu, červnu předchozího roku! Později už bude problém vše stihnout v rozumném čase tak, aby v září - říjnu byl kalednář k dispozici.

Ukázky některých minulých kalendářů v PDF

Zde uvedené ukázkové kalendáře nejsou určeny ani pro tisk, ani pro další distribuci. Jsou zde jako již neaktuální uvedeny pro připomenutí tématu, případně pro nahlédnutí pro zájemce o firemní kalendář. Kvalita PDF je záměrně snížena. Zobrazení kalednáře v PDF může chvíli trvat - jedná se o větší rozlišení fotografií.

Kalendář Himaláje 2019 je v distribuci. V prosinci jej obdrželi naši kamarádi, partneři a zákazníci.

Jizerské hory 2012  --  Země Inků 2013  --  Mexiko 2014  --  Jizerské hory 2015  --  Peru 2016  --  Jizerské hory 2017 -- Jizerské hory 2018 

-- Himaláje 2019

Kontakt

Zašlete e-mail                            Zavolejte 483 345 796               Galerie na Zonerama