Nabídka fotek

Většinu zveřejněných fotografií jsem schopen dodat pro tisk či reprodukci až do formátu 90 x 120 cm u klasických formátů, u panoramat až do 50 x 150 cm, některé i větší. Zajistím fotografii v kvalitním provedení v tisku na plátno, do rámu, na plastovou podložku, za akrylové sklo. Vhodné jako výzdoba interiéru doma i na pracovišti.

Letecké fotopráce

V lednu 2018 se mi po půlročním martyriu s Úřadem pro civilní letectví podařilo získat povolení (certifikát) k provádění leteckých foto prací pomocí dronu. Mohu tedy oficiálně provádět snímkování ze vzduchu za dodržení všech platných předpisů pro létání s bezpilotními prostředky. Nabízím Vám jednak fotografie hotové, především z oblasti Jizerských hor, jednak zhotovení leteckých fotografií na zakázku, bude-li to na konkrétním místě možné. Může se jednat o fotografie nemovitostí, krajiny apod. - jak pro organizace, tak pro soukromé osoby. Kvalita fotografie: 20 Mpix, RAW + vyvolání, při panoramatickém snímání násobně více. Více zde - letecké práce.

Kontaktujte mě na uvedeném mailu.

Nástěnné kalendáře

Již mnoho let vydávám své autorské kalendáře - nástěnné, 13 listové. Kalendáře jsou určeny pouze částečně pro prodej. Především jsou pro naše zákazníky, uživatele, přátele, kamarády - všichni je dostávají zdarma.

Připravím i kalendáře na zakázku pro firmy a organizace. Jedná se o tradiční vánoční dárek obchodním partnerům, dodavatelům, kolegům apod.

Pamatujte, že o kalendáři na příští rok je třeba začít jednat nejdéle v červnu roku předchozího - čeká nás výběr fotek, návrh, zpracování, tisk ... a připraveno musí být nejdéle v říjnu, listopadu.

Foto Relax

Chcete si jenom prohlédnout fotografie a zkrátit si tak dlouhou chvíli, nebo se podívat na místa, která třeba i znáte? Nebo do některých zemí, kde jste možná nebyli? Chcete si v zimě připomenout jaro a léto? Pokud se Vám některé fotky zalíbí, můžete mi to třeba napsat, nebo přeposlat odkaz někomu dalšímu.

Většinu fotek z galerie na Zonerama si můžete i objednat k tisku až do formátu 50 x 150 - více viz odkaz Nabídka fotek.

Kontakt

Zašlete e-mail                            Zavolejte 483 345 796               Galerie na Zonerama